icon ورود icon icon
Toolbar Download

آخرین اخبار فناوری
shadow

 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
  تعداد نظر :(#)

  اینتل جدیدترین پردازنده های نسل نهم سری Core را معرفی کرد


  اینتل ساعاتی یپش از جدیدترین پردازنده های نسل نهم خود رونمایی کرده که در قلب کامپیوترهای دسکتاپ قدرتمند و گیمینگ قرار می گیرند.

 • یکی از پردازنده های معرفی شده طی رویداد پاییزه اینتل Core i9-9900K است که به گفته کمپانی سازنده بهترین پردازنده گیمینگ جهان محسوب می شود. Core i9-9900K میزبان ۸ هسته پردازشی و ۱۶ ترد منطقی بوده و فرکانس پایه آن روی ۳.۶ گیگاهرتز تنظیم شده است. همانطور که می دانید حرف K نشان دهنده آنلاک و قابل اورکلاک بودن پردازنده تا فرکانس ۵ گیگاهرتز است.
  این کمپانی در کنار خانواده Core i9 از نسل نهم مدل های Core i5 و Core i7 نیز رونمایی کرده است. پردازنده i7-9700K از ۸ هسته و ۱۶ رشته پردازشی بهره می برد که فرکانس پایه ۳.۶ گیگاهرتز و توربوی ۴.۹ گیگاهرتزی را برای آن به ارمغان می آورد. در نهایت نوبت به i5-9600K می رسد که با بهره بردن از ۶ هسته و ۶ رشته پردازشی فرکانس پایه ۳.۷ گیگاهرتز و ۴.۶ گیگاهرتز توربو را در اختیار کاربر قرار می دهد.

  پیش فروش پردازنده های نسل نهم اینتل از امروز شروع شده و از ۲۷ مهرماه روانه بازار خواهند شد. قیمت در نظر گرفته شده برای این پردازنده ها نسبت به سری Core X مقرون به صرفه تر بوده و برای مدل های i7-9700K، i9-9900K و i5-9600K به ترتیب برابر با ۴۸۸، ۳۷۳ و ۲۶۲ دلار است.

  اینتل کاربران حرفه ای تر را نیز فراموش نکرده و از پردازنده های به روز شده Core i7 و Core i9 سری Core X نیز رونمایی کرده است. پردازنده Core i9-9980XE با ۱۸ هسته و ۳۶ رشته پردازشی، حداکثر فرکانس ۴.۵ گیگاهرتز را به ارمغان آورده و ۱۹۷۹ دلار قیمت دارد.

  این خانواده شامل پنج مدل دیگر از سری Core i9 است که از i9-9960X با ۱۶ هسته و ۳۲ رشته پردازشی و قیمت ۱۶۸۴ دلار تا i9-9820X با ۱۰ هسته و ۲۰ رشته پردازشی و نرخ ۸۸۹ دلار را شامل می شود. پردازنده i7-9800X با ۸ هسته و ۱۶ رشته پردازشی نیز ۵۸۹ دلار آب می خورد.
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :
برگشت
shadow
icon icon
icon icon Farragaman
Products
محصولات